Mikrofiber Temizlik Bezi Nedir?

07:17, 4 Mayıs 2019

İnsanlar sık sık merak ediyor: Mikrofiber temizlik bezi nedir? Mikrofiber bir lif olarak tanımlanır. Bir mikro nedir? Her 9000 metrede bir gram ağırlığında bir lif birimine eşit bir incelik ölçüsüdür… yani gerçekten küçüktür. Perspektif olarak açıklamak gerekirse, mikrofiber insan saçının 1 / 100'ü ve bir ipek teli çapının 1 / 20'sidir. Bir inç kare mikrofiber bez, yaklaşık 200.000 lif içerir.

Tozlar İçin Kullanılabilir Mi?


Bu temizlik harikalarını evinizin ve ofisinizin birçok alanında kullanabilirsiniz. Bölünmüş mikrofiber, mıknatıs gibi negatif yüklü toz parçacıklarını çeken pozitif yüklüdür. Kiremit zemini temizleyen bu Kırmızı mikrofiber bez, normal bir bezden ve toz alma için kimyasal spreyden daha etkili (ve daha güvenli) olmasını sağlar. Daha da iyisi, tüm tozu çıkarmak için bittiğinde durulayın ve daha sonra ıslak kullanabilirsiniz, böylece günlük kullanım için en iyi temizlik bezlerini yapın!

Islak Olduğunda İşe Yarar Mı?


Havlunuz ıslakken lekelenmiş kir, yağ ve lekelerde etkilidir. Havlu en iyi şekilde duruladığınızda çalışır ve sonra kiri toplamak için bir miktar emilim gerektirdiğinden sıkın.

Pencerelerde İz Bırakır Mı?


Mikrofiber temizlik bezi çok emici olduğundan, pencere çizilme eğiliminde olan yüzeyler için mükemmeldir. Bu havlular kendi ağırlıklarını 7 katına kadar sıvı içinde tutabildiklerinden, yüzeyi çizecek hiçbir şey kalmaz. Bu ayrıca dökülmeleri temizlerken kağıt havlulardan daha iyi hale getirir. Mikrofiber pencere temizleme bezlerimiz ve lens bezlerimiz gibi, sadece bu görev için ürünler yaptık. Camı temizlemek için mikrofiber kullanma konusunda bazı harika ipuçları için buraya gidin!

Mikrofiber Havluları Nerede ve Nasıl Kullanılır?  • Evinizi veya iş yerinizi toz alma

  • Ovma banyoları

  • Temizlik aletleri

  • Mutfak tezgahlarını silme

  • Araç içi ve dışı

  • Herhangi bir yerde normal olarak bir kağıt havlu veya kumaş havlu kullanın.


Herhangi bir temizlik işi için hazır çeşitli mikrofiber profesyonel temizlik havlularımız var! Otomatik detaylandırma, ev temizliği, kurutma ve camdan herkes için bir havlu var, aşağıya tıklayın ve sizin için en uygun havluyı alın!